Hakkımızda

Karadeniz bölgesinde Artvin ili Arhavi ilçesinde ürettiği organik kestane balları ile belgesellere konu olan Mehmet can  atadan kalma yöntemlerle organik kestane balı üretilmektedir. Söz konusu bal olunca son zamanlarda piyasada dolaşan sahte ballar veya doğal olmayan şeker veya glikoz arılara verilerek üretilen ballar alıcılara tereddütler yaşatmaktadırlar. Bu bakımdan tüketiciler tarafından alacakları ballara güvenmeleri yada satıcıları çok iyi tanıması gerekir.  Tüketiciler bal konusunda kafasında organik ve doğal bal olduğuna en ufak tereddüt etmemeleri gerekir.

Mehmet can olarak Tv ve belgesellerde doğal kestane balı konusunda belgeselciler ile çekimler yapılmıştır. Güven islamoğlunun Yeşil Doğa Kamilet belgeseli ve İz Tv’ deki Kamilet Belgeseli ile bal ve doğa kestane balı konusunda görüntülerle bal ürettiğim bölgeden detayli bilgi vermekteyim

Ben Mehmet Can olarak kamilet vadisinde atadan kalma yöntemlerde elli seneye yakın organik kestane balı ve arıcılıkla uğraşmaktayım. Kamilet mahallesi- Mençuna şelalesi karşısında  kara kovan ve fenni peteklerle üretim yapmaktayım. Artık hakiki doğal kestane balı istersenez  0533 268 63 43 telefon numarasından direkt bana ulaşabilirsiniz.